Szybka windykacja nieuczciwych partnerów biznesowych

Reading time:

Nieuczciwi partnerzy biznesowi są w każdym momencie jednym z największych problemów każdego przedsiębiorcy. Niestety nie istnieje przenigdy w pełni skuteczny sposób na uniknięcie sytuacji, w której wasz partner biznesowy albo klient będzie odmawiał zapłacenia za zakupione produkty albo wykonane usługi. Tego rodzaju sytuacje wynikają najczęściej z bardzo ciężkiej sytuacji finansowe waszego klienta.

Jeżeli więc jest to dość spora suma, to warto jak najszybciej zgłosić się do firmy windykacyjnej. Kancelaria Ultimatum pomoże wam pozyskać należne wam środki finansowe, zanim wasz nieuczciwy partner biznesowy zostanie zalany całą lawiną innych dłużników. W takich postępowania w każdej sytuacji liczy się kolejność zgłoszeń, dlatego nie warto bagatelizować całej sprawy.
Firma windykacyjna na początku spróbuje załatwić całą sprawę polubownie dzwoniąc do waszego nieuczciwego klienta, wysyłając listy , a ponadto umawiając się na spotkania. Jeżeli te kroki nie przyniosą spodziewanego rezultatu, to wtedy zostanie wniesiona sprawa do sądu. Jeśli działaliście dość bardzo szybko, to istnieje duża szansa na zyskanie należnych środków majątkowych. W chwili bankructwa nieuczciwego partnera biznesowego, jego majątek zostaje zlicytowany, a wierzyciele spłaceni według kolejności zgłoszeń. Warto zatem na wszystkie opóźnienia w płatnościach oraz dodatkowo na niosące się z tym niepokojące sygnały na temat kondycji finansowej nieuczciwego partnera biznesowego, reagować dość szybko, abyście z całą pewnością mogli kiedyś odzyskać chociaż część należnych wam środków finansowych.  

Zobacz więcej: kancelaria ultimatum.