Poręczny magnes do klipsów antykradzieżowych 

Reading time:

W dwudziestym pierwszym wieku klipsy antykradzieżowe stały się zasadniczym wyposażeniem renomowanych butików odzieżowych , a ponadto sklepów z elektroniką. Jest to jeden z najlepszych sposobności na zabezpieczenie swoich produktów przed kradzieżą, dlatego sporo firm jest gotowych inwestować własne środki finansowe w tej rewolucyjny system. Niestety klipsy te posiadają też swój minus, czyli są niezwykle trudne do zdjęcia.

Jest to oczywiście ich również ogromnym plusem, gdyż złodziei nie jest wstanie zdjąć klipsa z ubrania albo sprzętu elektronicznego. Sprzedawcy muszą zostać natomiast wyposażeni w specjalne urządzenie do szybkiego zdejmowania klipsów bez ryzyka uszkodzenia sprzedawanego produktu. 
Otwieracz do klipsów typu GOLF perfekcyjnie sprawdzi się w każdym sklepie, gdyż jest to bardzo niezbyt duże i poręczne urządzenie. Bez najmniejszego problemu będziecie mogli zamontować go przy samej kasie, gdyż nie zajmuje na prawdę dużo miejsca. Produkt ten jest wyposażony w bardzo silny magnes do klipsów, więc za każdym razem bezproblemowo poradzicie sobie z odczepieniem klipsa od ubrania lub sprzętu elektronicznego. Jest to realnie fenomenalny produkt na naszym rynku, który warto posiadać w swoim sklepie, by ekspresowo ściągnąć klipsa i zapakować w torebkę zakupiony przez klienta produkt. Dalszym wyróżnikiem tego klipsa jest bardzo niska jego cena. Klips możecie zakupić za mniej więcej sto zł, co zdecydowanie nie jest zbyt dużą stawką za ten rewelacyjny produkt, który jest niezbędnym elementem waszego profesjonalnego systemu antykradzieżowego. 

Polecam: magnes do ściągania zabezpieczeń.